Szkolenie z pomp ciepła

Poszukujesz szkolenia z pomp ciepła? Chcesz nauczyć sie montażu pompy ciepła?

Podobnie jak w branży klimatyzacji, tak i szkolenia z pomp ciepła w Polsce kuleją. Nie ma kursu, który od A do Z przeprowadzi Cię przez wszystkie zagadnienia związane z pompami ciepła. Nie ma miejsca, w którym dowiesz sie podstaw hydrauliki, doboru naczyń, zbiorników, sposobu ich łączenia oraz kolejności - czyli który element wstawić w odpowiednie miejsce. A finalnie jak z tym wszystkim zgrać pompę ciepła? Jak łączyć ze sobą rury z PP, stali lub gwintowane?

Nie ma takiego miejsca... Wróć! Nie było.. Ale już jest - Akademia Instalatorów ponownie wychodzi na przeciw wszystkim rządnym wiedzy przyszłym instalatorom pomp ciepła.

Szkolenie z doboru i montażu pomp ciepła

Zastanawiasz się, jak z sukcesem dokonać doboru i montażu pomp ciepła? Szukasz szkolenia, które dostarczy Ci kompleksowej wiedzy w tym temacie? Doskonale trafiłeś! Nasza propozycja szkolenia z montażu i doboru pomp ciepła, dostępna jest zarówno w formie online, jak i tradycyjnej, stacjonarnej.

Na początek, co powiesz na wygodę szkolenia online? Wszystkie materiały, nagrane w formie profesjonalnych wideo, dostępne są dla Ciebie 24/7. Oznacza to, że możesz uczyć się w dowolnym tempie, kiedy tylko Ci pasuje. Przerwa na kawę? Nagłe zadanie? Nic nie szkodzi. Zawsze możesz wrócić do naszych materiałów i odtworzyć je tyle razy, ile tylko zechcesz. Żadna informacja Cię nie ominie, a Ty możesz skupić się na zdobywaniu praktycznej wiedzy. Masz pytania? Nie ma problemu, pod każdym materiałem video znajduje się sekcja komentarzy, w których możesz przejrzeć pytania osób, które zadawały je do filmu wcześniej, albo zadać swoje własne!

Preferujesz jednak tradycyjne szkolenie z pomp ciepła? Nie ma problemu. Nasze szkolenia na żywo odbywają się na sali szkoleniowej w Tychach. Gdzie instalację omawiamy na połączonym układzie pompy ciepła monoblok Haier oraz pompy ciepła split Rtenso. Pracuję z małymi grupami - zazwyczaj od czterech do pięciu osób. W taki sposób gwarantujemy, że każdy uczestnik otrzyma od nas maksimum uwagi i wsparcia. Wszelkie pytania? Wątpliwości? Jestem do dyspozycji, aby udzielić Ci odpowiedzi i pomóc w zrozumieniu nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień, a jeśli nie będę w stanie - przyznam się do tego, dowiem się i w kilka dni po szkoleniu wyjaśnię w formie mailowej lub video dane zapytanie :)

Pompy ciepła to przyszłość - skorzystaj ze szkolenia

Pompy ciepła to przyszłość w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia. Rozumienie ich funkcjonowania, a także umiejętność prawidłowego doboru i montażu, staje się coraz bardziej pożądaną umiejętnością na rynku pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w branży HVAC, czy zaczynasz swoją przygodę z tą technologią, nasze szkolenie dostarczy Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności.

Warto również zauważyć, że pompy ciepła to nie tylko efektywna metoda ogrzewania, ale też ogromne oszczędności energii, co przekłada się na korzyści finansowe i środowiskowe. Dlatego niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje umiejętności zawodowe, czy poszukujesz ekologicznych i efektywnych rozwiązań dla swojego domu, nasze szkolenie z montażu i doboru pomp ciepła jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Zapraszamy Cię do zapisania się na nasze szkolenie, bez względu na to, czy wybieriesz opcję online, czy stacjonarną. Każda z nich gwarantuje Ci dostęp do najnowszej wiedzy, dostarczonej w przystępnej i praktycznej formie. Wiedza ta pozwoli Ci na skuteczny dobór i montaż pomp ciepła, co przyczyni się do twojego profesjonalnego rozwoju no i nie oszukujmy się - pozwoli dobrze zarobić.

Szkolenie prowadzą osobiście - mam na imię Dawid i od przeszło 10 lat instaluję klimatyzację i od 4 lat pompy ciepła, posiadłem wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktykę w instalowaniu i serwisowaniu tych urządzeń. Szkoleniami zajmuję się od ponad 5 lat - moi kursanci twierdzą, że umiem przekazywać wiedzę - sprawdź opinie w google lub na facebooku i przekonać się sam.

Dawid Szczepaniec - szkolenia z pomp ciepłaZapewniam, że po zakończeniu naszego szkolenia z pomp ciepła będziesz czuł się pewnie i kompetentnie w doborze i montażu pomp ciepła. Ta umiejętność otworzy przed Tobą nowe możliwości, zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Czy gotów jesteś na podjęcie tego wyzwania i zdobycie nowych, cenionych umiejętności? Zapisz się na nasze szkolenie już dziś i dołącz do grona zadowolonych uczestników. Twoja przyszłość w branży pomp ciepła zaczyna się tutaj.

Zapraszam, Dawid